Najlepsze podręczniki od Nowej Ery

Co do zaoferowania ma w tym roku nowa era? W największym polskim wydawnictwie skupiającym się na podręcznikach i innych pomocach naukowych znajdziemy kolejne wydania książek do każdego przedmiotu szkolnego (od matematyki po język polski i geografię). Warto zaznaczyć, że w Nowej Erze dostępne są też różnorodne pomoce dydaktyczne dla nauczycieli oraz psychologów szkolnych. Co jeszcze znajdziemy w ofercie tego polskiego wydawnictwa?

Zróżnicowanie materiału

Na pierwszy rzut oka możemy stwierdzić, że oferta wydawnicza Nowej Ery jest ogromna. Oczywiście największą uwagę zwracają podręczniki szkolne, z których słynie to wydawnictwo. Jednak nie można zapomnieć i o tym, że znajdziemy tu również książki dla dzieci w wieku przedszkolnym, a przy tym pomoce dydaktyczne dla nauczycieli i dyrektorów przedszkoli. Na tym oferta się nie kończy. Wybierać możemy z produktów, które przygotują nas do różnorodnych egzaminów (od testu ósmoklasisty po egzamin maturalny). Coś dla siebie znajdą również i rodzice, którym zależy na dostosowaniu się do potrzeb swoich dzieci. Nowa Era oferuje rozbudowany serwis dla rodziców, w którym ci mogą znaleźć ogólne porady dotyczące wychowania i edukacji dziecka.

Specjalne potrzeby edukacyjne

Na szczególną uwagę zasługuje kategoria ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Co w niej znajdziemy? Między innymi treści skupiające się na takich zagadnieniach jak: dysleksja, dyskalkulia, spektrum autyzmu, terapia logopedyczna, uwagi słuchowe oraz wspomaganie rozwoju dziecka. 

W jakich kategoriach Nowa Era oferuje książki i inne pomoce naukowe:

– wychowanie przedszkolne,

– edukacja szkolna (szkoła podstawowa i liceum ogólnokształcące oraz technikum),

– przygotowanie do egzaminów,

– najpopularniejsze języki obce (język angielski, niemiecki, hiszpański i inne),

– specjalne potrzeby edukacyjne (terapia logopedyczna, wspomaganie rozwoju),

– dla rodzica (serwis dla rodziców i ogólne porady).